האתר פועל במיטבו ע"י INTERNET EXPLORER 8 ומעלה ,אנא שדרגו...

אודות

חברת אתריזה  היא חברה לפיתוח אפליקציות מובייל ואינטרנט. החברה נוסדה בשנת 2017 כחברה לפיתוח אתרי מסחר כיעד עיקרי, ואפליקציות מובייל כיעד משני. שוק המובייל אז היה בתחילת  דרכו ומאז ניתבה החברה את דרכה חזק לתוכו עם צמיחתו לממדים עצומים כיום.

בעולם כיום קיימים מאות מיליונים של סמארטפונים , אייפון ואנדרואיד , תוסיפו לזה את כמות הטאבלטים  (אייפד של אפל ומכשירי הטאבלט בסביבת אנדרואיד ) ותקבלו כמות עצומה של לקוחות פוטנציאלים!

אנו באתריזה  רואים בתהליך פיתוח אפליקציות לאייפון והן פיתוח אפליקציות לאנדרואיד פוטנציאל שיווקי אדיר לבתי עסקים או לחילופין גן עדן ליזמים!
הנגישות הקלילה לחנויות האפליקציות של אפל וגוגל הופכות את תהליך ההפצה של האפליקציות למהירות מאד , ולעיתים נראה שכל מה שצריך זה רעיון מספיק טוב שיסחוף אחריו מיליוני אנשים, משם ההצלחה כבר תהיה סלולה.

אתריזה נוסדה ע"י מר צחי קרמר , מהנדס אלקטרוניקה (Bsc) בהכשרתו , שהתמחה בהרבה אספקטים מגוונים של עולם התוכנה בצורה מעמיקה ביותר.

לאתריזה  יש נסיון מצטבר של למעלה מעשור בפיתוח טכנולוגיות אינטרנט בצד השרת (SERVER) ובצד הלקוח (CLIENT) , במימוש הנדסת תוכנה וארכיטקטורה של SOA , DESIGN PATTERNS , DI, TDD , ובניהול פרוייקטי תוכנה בצורה אג'יילית (Agile)  בצורה המאד פופולרית SCRUM.
כל זאת בעזרת כלי ניהול פרוייקטים החדשניים ביותר ( OnTime, VersionOne)

הידע הרב והנסיון המצטבר בתחום פיתוח תוכנה בסביבות השונות נותן לאתריזה את הייחודיות לממש גם באפליקציות מובייל ארכיטקטורת תוכנה מתקדמת שמאפשרת REUSE  של קוד לכתיבת אותה אפליקציה בפלטפורמות השונות של מובייל (IOS, ANDROID, ואפי WINDOWS PHONE )

אתריזה גם פועלת כמייעצת לגופי תוכנה גדולים וסטארטאפים , עם רזומה של עשרות לקוחות מרוצים.