האתר פועל במיטבו ע"י INTERNET EXPLORER 8 ומעלה ,אנא שדרגו...

מי אנחנו

האנשים מאחורי אתרִיזָה:

·    צחי קרמר - CEO ומייסד.

 צחי קרמר

צחי בהכשרתו הוא מהנדס אלקטרוניקה (BSc) שסיים את לימודיו בהצטיינות.
במקצועו הוא מפתח תוכנה בכיר ויזם.

הוא שירת בצבא במסגרת העתודה האקדמית בחיל הקשר בפרוייקטי תוכנה ומאז שחרורו עבד בחברות הייטק שבהן התמקד בפיתוח תוכנה בפלטפורמות רבות : אפליקציות DESKTOP - Client/Server, אפליקציות WEB  (Client/Server, PURE Client, וקליינט מול WEB SERVICES) , ובשנים האחרונות אפליקציות מובייל (אייפון ואנדרואיד ואפי' WINDOWS PHONE).

הטכנולוגיות בהן פיתח הן בעיקר סביבת MICROSOFT (  DOT NET  בבסיס בנוסף לשאר הטכנולוגיות WPF ,WCF, SILVERLIGHT,WEBFORMS, WINFORMS, WEB PAGES ועוד..)  וסביבת JAVA (ECLIPSE) וכן PHP (ZEND FRAMEWORK) וכל אלה מול בסיסי נתונים של אורקל , SQL SERVER, MySql וכן SQLite.

לצחי נסיון של למעלה מעשור בפיתוח תוכנה ומשום כך צבר הרבה ידע במתדולוגיות פיתוח תוכנה כגון : SOA –Service Oriented Architecture , TDD, DDD , AOP, MVC, MVP , Design Patterns , DI  ועוד....

בשנים האחרונות מתמחה צחי בפיתוח אפליקציות מובייל בסביבת אייפון/אייפד – iOS (Objective C) ובסביבת אנדרואיד (JAVA ECLIPSE וכו'). על מנת להגיע לאופטמיזציה של פיתוח למערכות שונות אלו , אנו באתריזה ממליצים על פיתוח בסביבת MONO (ע"י המנוע המצויין של חברת XAMARIN) שהוא למעשה מבוסס על מנוע DOT NET ובאמצעותו מחולל אפליקציות NATIVE (ולא מבוססות WEB) גם לאייפון וגם לאנדרואיד , והכל בכתיבת DOT NET עם קריאות ל API הספציפיים לכל פלטפורמה.

כתיבת האפליקציות נעשית גם בשיטת SOA ובכך מאפשרת להנדס את האפליקציה בצורה כזו שתאפשר לחלקים יסודיים באפליקציה להיכתב פעם אחת ולחלקי ה UI השונים לכל פלטפורמה להכתב בהתאם לסביבה המתאימה (והכל עם עוצמת השפה DOT NET). דבר זה מאפשר REUSE של הקוד ולקיצור משמעותי בזמן הפיתוח.

כפי שהחיים מלמדים, לא מספיק לדעת לכתוב תוכנה, צריך לדעת גם איך לנהל את הכתיבה , לפיכך כבר שנים (לאחר שלמד קורסי ניהול פרוייקטי תוכנה )  החליט שצריך לנהל את הפיתוח בשיטה האג'ילית (Agile) ביישום של SCRUM ולצורך כך נעזר בסיפוק רב בכלי ניהול SCRUM המתקדמים בשוק  של  Axosoft OnTime וכן VersionOne. כפי שמוכח, שיטות אלו מביאות לתאום ציפיות מלא של הלקוח על משך זמן הפיתוח ולהתאמה מרובה בין התכנון לביצוע בפועל של הפיתוח ולמסירת הפרוייקטים בזמן.האליטה שבגברים הטופ שבטופ

 

·    שאר המפתחים באתריזה הינם תוכניתנים בכירים פרילנסרים שעובדים בקשר מתמיד עם החברה לפי צורכי הפרוייקטים.